Oturma Odası Oturma Grupları

Oturma gruplarında bu sene göze çarpan renkler,

Bu sene kış çok ağır geçecek ama evimiz içimizi ısıtacak. Neden mi? Çünkü oturma gruplarınız ile baharı ve yazı Oturma Odası Oturma Gruplarıyaşatacak. Yeni oturma grubu almayı düşünenler bu yazıyı okumadan kesinlikle karar vermeyin. Bu senenin moda renklerini sizler için araştırdım.

Eğer denize aşıksanız ve evinizde deniz havası esmesini istiyorsanız. Siz kesinlikle mavi tonlarını tercih etmelisiniz. Turkuaz renk ile kombine edeceğiniz oturma odası oturma grupları ve fon perdeler ile muhteşem bir yaşam alanı yaratmanız mümkün. Ama ben biraz hareketliyim evimde ben gibi canlı capcanlı olsun istiyorsanız size önereceğim renk bahar esintisi pembe pudra renkler ve pembenin her tonu evinize canlılık katacaktır.

Eğer ki sadecelik ve şehir esintisi istiyorsanız Gri tonları tercihiniz olabilir. Ama gri renk tercih etmişseniz mutlaka oturma grubunuzu renkli ve canlı kırlent ya da ufak detaylar ile canlandırın. Çünkü gri havanızı biraz karamsar yapabilir.

Oturma Grupları Modelleri ve Tercih Sebebi

Oturma gruplarında kullanım şekliniz önemlidir. Eğer siz konforu öne çıkarıyorsanız size önereceğim tek şey rahatlık.Oturma Odası Oturma Grupları Yorgun bir günün ardından tüm yorgunluğunuzu atmanızı sağlayacak bir kanepe grubu tercih etmelisiniz. Günlük kullanım için oldukça idealdir.

Klasik oturma grupları günlük oturma gruplarına göre biraz daha modern bir görünüme sahiptir. Bu nedenledir ki Misafirlerimi ben en özel koltuğumda ağırlamak isterim diyenlerin tercihi klasik görünümlü oturma grupları.

Odanız küçük ise mutlaka köşe takımı tercih edin. Çünkü hem görsel olarak daha az yer kaplar hem de size daha fazla alan yaratır. Yanına kombine edeceğiniz tekli berjer ile renk ve enerji katmanız mümkün. Köşe takımı sadece küçük odası olanlar için değil. Bu grubun da çok rahat olduğunu belirtmeliyim Sıcak aile ortamının görüntüsünü yansıtır. Renkli kırlent ve düz zemin ile harika kombinler oluşturabilir. Zigon sehpalar ile grubu tamamlayabilirsiniz.