Moda İçin Sosyalleşmek Gerekir

Belirli bir süre her hangi bir şeye toplum tarafından gösterilen aşırı ve yoğun ilgi, olarak tanımlanır moda. Ve çizgisizdir bana göre, her an değişmeye de, yenilenmeye de, unutulmaya da müsaittir. İşte bu değişimi takip edebilmeniz için de çok fazla şeyden aynı anda haberdar olmanız gerekir. Ve anı yakalayabilecek potansiyelde olmanız. Evde oturup hiçbir şey yapmadan modayı takip edemezsiniz. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, ”Moda için sosyalleşmek gerekir”. Modayı yakalamak kişinin sosyalleşmesiyle doğru orantılı olarak ilerler.moda-icin-sosyallesmek-gerekir

Ne kadar sosyalseniz o kadar içindesinizdir modanın. Bir akım gibi düşünün bunu, bu akımı kenarda durup seyrederseniz; hep aynı noktaya bakarsınız o ilerlerken, onunla aynı şekilde ilerlemek için tam da içinde olmanız gerekir. Her şeyden önce, dışarı çıkıp insanların arasına karışmalı, sosyal medyadan haberdar olmalı ve araştırma yapmayı sevmelisiniz. Mesela bugün itibariyle sosyal medyanın yeni modası haline gelen bir şeyden bahsedeceğim size.

Şimdilerde sosyal medyada ‘’Eltim misafirliğe geldi, hazırlıksız yakalandım.’’ başlığı altında çılgınca fotoğraf paylaşımları yapılmakta. Belirli bir süre bu devam edecek gibi. Gibi diyorum çünkü yerini her an başka bir şey de alabilir. , Sizde bu yazımı günler sonra okuduğunuzda çoktan bu modanın yerini başka bir şeyin aldığına şahit olacaksınız.

Bu yüzden, gündemden düşmemek adına Moda İçin Sosyalleşmek Gerekir Ve size ilginç gelebilir ama tersi de bu duruma ayak uydurabilir. Sosyalleşmek içinde modaya ihtiyacımız var. Her ne açıdan bakarsak bakalım. Yine aynı noktaya çıkıyoruz. ‘’ Moda için sosyalleşmek gerek. ‘’

Kasım ayının gelmesiyle beraber, yazın modası olan mini şortlarımızı, yazlık eşyalarımızı koyduğumuz dolaba yerleştirip kış için kendimize yeni bir giyim dolabı oluşturmamız gerekecek. Bunun içinde sokağın, dergilerin, programların nabzını tutmanız. Yani yapılması gereken en önemli şey ‘’ Sosyalleşmeliyiz’’ Gerek moda için gerek de değişen ve gelişen çağa ayak uydurmak için.