En Bilindik Sohbet Konuları Nelerdir?

İnsanların en çok sevdiği şeylerden biriside sohbettir, eski bir söz vardır erkeklerin askerlik anıları kadınlarında doğum anıları bitmezmiş diye, yıllarca anlatılır durur. KendiEn Bilindik Sohbet Konuları Nelerdir? mizi anlatmak bitince diğer konulara da geçilir özellikle başkaları hakkında konuşmalara yani dedikodu en çok bayıldığımız konudur. Bir rivayete göre özellikle kadınların bu konuda adı çıkmış olsa da en çok kahvedeki amcaların arasında geçen konuşmalar sözü edilen dedikoducu kadınların sohbetlerine parmak ısırttırır. Yarışmadan kim kazanır belli olmaz.

 FUTBOL

Kim ne derse desin en çok konuşulan konu fenerin şampiyonluğu, arsenal den alınan futbolcu, galata sarayın maçı derken futbol konusu uzar da uzar, işte erkeklerin bir sıfır öne geçtiği şerit, saatleri alır bu sohbet.

 SİYASET

Birde siyaset vardır ki hepimiz sohbet sırasında siyasetçi oluveririz. Özellikle karşımızdakine fikrimizi de kabul ettirirsek değmeyin keyfimize. Tuttuğumuz adamlarımızın sözleri bizim sözlerimiz gibidir ve her zaman doğrular vardır

 AKRABA

Annen nasıl baban nasıl kardeşlerin derken sohbet uzar da uzar. Onların sağlığı, nerede ve ne yaptıkları hepsi de ayır En Bilindik Sohbet Konuları Nelerdir?ayrı konulardır. Özellikle anne ve babamızın yaptıkları dünyayı değiştirir Bu da size yarım saatlik bir zaman kazandırır.

 İŞ

İşimiz de bir kurtarıcı olacaktır, özellikle karşımızdakinin işinin bizim işimizden daha iyi olup olmadığını bilmek, daha mı az daha mı çok olduğunu öğrenmemiz sohbetimizi renklendirecektir. Ve en güzel işin bizim olduğuna karar verilmesi günün geri kalanını da güzelleştirecektir.

 KONUSUZ

Konuşulacak konu bulunamadığında da en bilindik sohbet konularının başında ‘daha daha ne haber ‘ konusu gelir. Özellikle konuşacak konu kalmadığında daha ne haber ve ardından daha daha ne haber gelir. Aslında konuşacak o kadar çok konu var ki. Sonuç olarak sohbet hem neşemizi hem de keyfimizi yerine getirir.