2016 Yapay Çiçek Modelleri

Çiçekler hayatımızın her alanında göz estetiğimiz için vazgeçilmez ürünlerdir. Fakat bu durum çiçek alerjisi olanlar için ne yazık ki bazen kâbusa dönüşebilir. Aynı zamanda her insanın çiçek bakmaya uzun zamanlar boyunca vakti de olmayabilir. Besleyip büyüttüğümüz çiçekler ilk günkü gibi doğal ve güzel kalsın isteriz ama zamanı gelince onlar da solar ve ölürler. Bu nedenle yapay çiçek üreticileri bu ihtiyaçlara çözüm niteliğinde estetik ürünler geliştirmişlerdir.

2016 Yapay Çiçek Modelleri

Hayatımızın her alanında kullandığımız yapay çiçekler, bazen evimizin dekorasyon eşyası olabiliyorken bazen romantik akşam yemeklerimizin mum ışığı eşliğinde büyüleyici görüntüsü olarak kalabiliyor. Bazen banyo ve lavabolarımıza hoş kokular yaymak amacıyla tasarlanırken bazen gelin çiçeği ya da saç modellerinde karşımıza tüm ihtişamıyla çıkabiliyor. Bizler de size bu yazımızda 2016 yapay çiçek modelleri ile ilgili bilgi vermek istedik.

Evlerde Şakayık Ferahlığı

Biliyorsunuz ki 2016 yılının çiçeği EXPO 2016’ nın da simgesi olan şakayık. Aslında şakayık çiçeği Türklere ait yüzyıllardır bilinen bir çiçek. Uzakdoğu kökenli olduğu da rivayet edilir. 2016 yapay çiçek modelleri şakayık güzelliğini evlere taşımak için hazır durumda. Pembe rengin hâkim olduğu şakayıklar tüm yıl evinizi süsleyecek gibi duruyor.

Gerbera, orkide, gül, lilyum, menekşe, ilkbahar çiçekleri, papatyalar, sümbül, ortanca, lavantalar da gerçeklerini aratmayacak tasarımlarda evlerinizi güzelleştirmek adına sizleri bekliyor. 2016 yapay çiçek modelleri sizler için yeni tasarımlara da imza atmış durumda. Uzun süre gerçek kalıcı kokularıyla yapay çiçekleriniz evlerinizi bahar ferahlığında tutacak. Özellikle banyo ve lavabolarda tercih edilen sümbül ve lavantalar orijinal kokularıyla adeta sizlere banyoda her mevsim bahar esintileri yaşatacak.

Renk Seçimi

Çiçeklerin orijinal renklerinin yanı sıra bazı imkânsız renkler de genellikte tercih edilen ürünler arasında. Örneğin mavi ve karagüller bu listenin en başında gelmektedir. 2016 yapay çiçek modelleri, 2016 nın rengi olan canlı ve neon renklerle de ev dekorasyonlarınızı taçlandıracak.