Sony Xperia J

Günden güne gelişen teknolojiyle iç içe olduğumuz dönemlerdeyiz. Son birkaç yıldır insanları şaşırtan birçok yenilikle karşımıza çıkan teknoloji dur durak bilmiyor her gün gelişmeye devam ediyor. İlk zamanlar da bir oda dolusu belleğe sahip olan bilgisayarlar artık taşınabilir hale getirildi ve ya ilk zamanlarda sadece arama ve mesajlaşma yapılan telefonlar da artık android işletim sistemi sayesin de insanlar bütün işlerini telefondan halledebilir hale gelmişlerdir. Son birkaç yıldır yediden yetmişe herkesin elinden düşmeyen akıllı telefonlar sayesin de insanlar istedikleri her şeyi telefonlarından halledebiliyorlar. Maillerini bilgisayara gerek kalmadan kontrol edebiliyor, bağımlı oldukları oyunları rahatlıkla oynayabiliyor, fotoğraf makinesine veya kameraya gerek kalmadan fotoğraf veya video çekerek o anı ölümsüzleştirebiliyorlar veya bir mp3 çalara gerek kalmadan telefonlarına android uygulamalar sayesin de şarkı indirip yüksek ses kalitesin de müzik dinleyebiliyorlar.

Son yıllar da en belirgin bir telefon olan sony xperia J ile insanlar walkman uygulaması ile müzikle bağını koparmadan yüksek ses kalitesinde müzik dinleyebiliyorlar. Music unlimited ile milyonlarca şarkıya ulaşabilir reklamlar olmadan rahatlıkla dinleyebilirsiniz. 5 mega piksel kamerasıyla anılarını ölümsüzleştirip sosyal ağlarınız da bu anılarınızı arkadaşlarınızla paylaşın. Android işletimi sayesin de birkaç uygulamayı aynı anda kullanabilirsiniz. Bu telefon sayesin de müzikleriniz, fotoğraflarınız, videolarınız ve daha fazlası için ayrılmış 50 GB saklama alanına sahip ücretsiz sahip olabilir ve box sayesin de bu saklama alanında ki fotoğraf, müzik ve videolarınızı android işletimi yardımıyla bilgisayarınızdan veya tabletinizden ulaşabilirsiniz. Box uygulamasını indirip bütün bu işlemleri ücretsiz yapabilirsiniz. Sony xperia j’nin zarif tasarımı ve altında ki ışık sayesin de telefonunuz daha da dikkat çekici bir hale getirilmiştir ve bu ışık farklı renklerden de oluşabilir bunu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Tüm bu özellikleriniz saydığımız telefonun fiyatı yalnızca 550 TL’dir. Artık sizin de android telefonunuz olabilir ve bu saydığımız işlemlerin hepsini akıllı telefonunuz yani sony xperia j ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Müzik dinlemeyi sevenler için yaratılmış bir telefon olup müzik bağımlısı olan herkese tavsiye edilebilir bir telefondur.