Samsung Galaxy Note 2

Günümüzde teknoloji alanındaki büyük gelişmeler şüphesiz cep telefonlarının da kalitelerinin artmasını sağlamıştır. Telefon firmaları en çok tercih edilen olabilmek için inanılmaz bir çaba sarf ediyorlar. Ve bu firmalar arasında ilk sırayı Samsung ve Apple firmaları çekiyor. Bu kıyasıya rekabette Samsung’un piyasaya sürdüğü modeller arasından Galaxy Note 2’ye ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Galaxy Note 2’yi rakiplerinden üstün kılan çeşitli özellikleri bulunmaktadır.

Birçok özelliği bakımından sağlam bir telefon imajı veren Note 2’nin 2 GB rami var. Yüksek kapasiteli ramin yanında dört çekirdekli bir işlemciye de sahip olan Note 2 birçok uygulamayı aynı anda açabiliyor ve bu durumda bile stabil çalışmasını rahatça sürdürebiliyor. Telefonun en dikkat çekici özelliklerinden biri ise tabi ki 5.5″ boyutundaki ekranı. Bu özelliğiyle büyük ekran severler için gerçekten biçilmiş bir kaftan. Ayrıca 64 GB’ a kadar artırılabilir bir hafızası olan Note 2 telefon özelliğinin dışında günlük hayatınızda yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz harici bir disk görevi de görebilir. Samsung tam donanımlı bu telefonunda günümüz telefonlarının en büyük sorunu batarya sorununu da göz ardı etmemiş ve 3G açıkken 16 saate varan konuşma süresi sağlayan güçlü bir batarya kullanmış. Ek olarak ince bir tasarıma sahip olan Note 2 elinizde kaba durmuyor. Bu özelliklerinin yanı sıra Samsung kullanıcıları için özel olarak yüklenmiş çeşitli uygulamalara da sahip olan Note 2, kullanıcılarını pişman etmeyecek ve diğer telefon kullanıcılarını ise kıskandıracak cinsten bir telefon.

Samsung’un yenilikçi, güçlü ve yüksek özellikli bu ürünü her kesimden kullanıcıya hitap eden bir model olmuş. Her bir özelliğiyle farklı tarz kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran Note 2 raflarda yeni sahiplerini bekliyor.