Romantik Banyo Dekorasyon Önerileri

Evli çiftlerimizin atladığı ama bir o kadar da önemli olan romantik banyo dekorasyon önerileri için bir kaç önerimiz var. Evimizde tek kişisel bakım yapabildiğimiz kendimize, bedenimize, vücudumuza vakit ayırdığımız, değerli vakitleri geçirdiğimiz ortamın bir de ruhumuzun beslendiği bir ortama çevirdiğimizi düşünürsek değmeyin keyfimize. Büyük adımlardan giderek başlarsak önceliğimiz duşa kabinlerin içindeki müzik sisteminden bahsedebiliriz. Şüphesiz güzel bir icattır. Şarkı söyleyerek keyfiyle aldığınız bir duşun ardından enerjinizin nasıl artığını düşünün.

 Romantik Banyo Dekorasyon ÖnerileriRomantik Banyo Dekorasyon Önerileri

Banyo fayanslarının renkleri, işlemeleri sizin tercih ettiğiniz çeşitte olursa bu size ayrı bir haz verecektir. Minik dokunuşlarla yapacağımız dekorasyon önerilerimizden en görsel önemi büyük olanı, ayna. Aynanızız sizin yansımanız dışında onu çevreleyen taşlar ve yahut süslerle sizin kendinize bakışınıza ahenk vermeye yardımcı olur. Taşlar adeta o zaman diliminde sizi çevrelemiş gözükür.

Aynanızın bulunduğu üst kısımlardaki raflara minik dekoratif ürünler koyabilirsiniz. Eşiniz ile beraber bulduğunuz kurutulmuş deniz yıldızınızın hem romantik hem de dekoratif olarak kullanılması gereken hiç şüphesiz yeri banyodur. Gözünüze çarptıkça canlanan anılar size romantik dakikalar yaşatacaktır. Banyoda göze çarpan tabloların önemi küçük gibi görünse de büyüktür.

Tablonun banyoda ne işi var düşüncesi bazen kafamızda dolaşsa da, neme dayanıklı banyoda kullandığımız renklere uygun bir tablo güzel bir ambiyans katacaktır. Havlular da banyoda bir o kadar çok kullanılan ve göz önünde duran

bir başka malzemedir. Havluların artık günümüzde renkleri, üstündeki baskıları ile alışılmışsın dışına çıkmış modelleri

Romantik Banyo Dekorasyon Önerilerimevcut. Eşinizle romantik, özel anılarınızın barındığı şekilleri havlunuza baskılatıp kullanmak için harika bir günlük ürün haline gelebilir.

Kokuların insanların üstündeki etkisi tartışılmaz. Banyoda çok fazla mum kullanamayacağımız için tütsüleri tercih edebilirsiniz. Görsellik dışında aldığımız ferahlatıcı kokularda ruhumuza işleyecektir. Diyeceğimiz şudur ki; illa ki büyük dekorasyon, değişiklik yapmanıza gerek yok. Minik ve size ait parçaların doğru yerlerde kullanımı ile kendinize romantik ortamlar yaratabilirsiniz.

Romantik Banyo Dekorasyon Önerileri” konusunda Bir Fikir

  1. Banyonun romantiğimi olur ya bayanların en çok sevdiği açık mavi desen veya pembe renkler ile süslenmiş banyolar olabilir ama ben bu konu da art niyet görüyorum

Yorumlar Kapalı