Kız Çocukları İçin Etek Modelleri

Etekli Minikler

Kız çocuklarının giyim kuşamı her devirde erkeklerden farklı ve aslında daha kolay olmuştur. Cicili bicili kumaşlar, parlak renkler, pullar ve boncuklarla üretilen çeşit çeşit etekler her daim moda olup kız çocuklarının da vazgeçilmezi oluyor.Kız Çocukları İçin Etek Modelleri

Annelikten Esintiler

Anneleri örnek aldıkları için hep bir elbise, etek tutkusu oluyor içlerinde. Maliyet ve kullanım açısından sağladığı kolaylıklara bakıldığında eteklere çokça yer veriliyor miniklerin dolaplarında. Bir dönemin efsanesi kat kat etekler, yeni dönemin tarzı balon etekler ve kutlama günlerinin vazgeçilmezi tütü etekler ilk akla gelenler. Buna canlı renkleri, tülleri, çiçeklileri, boncukluları eklediğimizi de var sayarsak hayal dünyalarına doğrudan hitap etmiş olabiliriz.

Kız Çocukları İçin Etek ModelleriÖzel Günler İçin Etek Çeşitleri

İster okul öncesi olsun ister okul çağında olsun bütün kız çocuklarının özenle hazırlandığı bütün gösterilerde de ilk tercih çoğunlukla etekten yanadır. Tütü modeller burada yetişiyor imdada. Doğum günü kızlarında da benzer durum var tabi ki. Saten dantelli etekler, işlemeli kabarık etekler, bazen yere kadar uzanan uçuş uçuş etekler burada çoğunlukla görülen modeller. Anne kız uyumu ile hafızalara kazınan görüntülerde en mutlu edense şüphesiz kız çocuklarının taşıdığı kıyafetin memnuniyeti olsa gerek.

Seçenek bolluğu ile etek modelleri kız çocukları için ilk akla gelen kıyafet olarak tercih sebebi oluyor. Yukarıdaki tavsiyeleri göz önünde bulundurarak miniklerinizin etek sevgisini çeşitlendirebilirsiniz. Hünerli anneler bu modeller arasından tercih yaparak veya kendilerine özgü modeli oluşturup üreterek ekonomilerine katkı da sağlayabilir.