Kış Aylarının Vazgeçilmezi Eldiven Modelleri

Eldivenler, özellikle kış mevsiminde ellerimizi soğuk havaların yarattığı olumsuz etkenlerden korumakla birlikte stil sahibi bayan ve bay modasının da vazgeçilmez aksesuarı olarak günlük yaşamımızda yer almıştır. Peki, kış aylarının vazgeçilmezi eldiven modelleri ile nasıl kombinler oluşturabiliriz?

Birçoğumuz kış aylarında giyeceğimiz kıyafetleri seçerken rengine, ayakkabılarımızla olan uyumuna ve hava koşullarına dikkat ederken en önemli aksesuarlarımızdan biri olan eldivenleri göz ardı edebiliyoruz. Oysaki bu sevimli ve şık aksesuarlar sayesinde hem gündüz hem de gece kıyafetlerinizde oluşturacağınız kombinler de dikkatleri üzerinize çekebilir ve kendinize uygun farklı bir stil yaratabilirsiniz.

kis-aylarinin-vazgecilmezi-eldiven-modelleri

Modayı daha çok bayanların takip ettiğini göz önüne alırsak son yıllarda eldiven modelleri de onların tercihine ve stiline uygun olarak çeşitlenmiştir. Kış aylarında günlük modamıza ve giyim tarzımıza uygun daha çok örgü eldivenleri kullanırken, akşam gezmelerinde ve iş kıyafetlerinde daha şık ve zarif kumaşlardan üretilmiş eldivenleri tercih edebiliyoruz. Bunların başında da saten, dantel ve ipek gibi kumaşların kullanıldığı eldivenler ile deri eldivenler geliyor. Kimileri deri eldivenleri soğuk hava da günlük kıyafetleriyle de kombin ederken, vintage bir tarz yakalayarak da farklılığını ortaya koyabiliyor.

Son yıllarda özellikle örgü eldivenlerde sıkça rastladığımız parmaksız modeller stilimizin vazgeçilmezi oldu diyebiliriz. Parmaksız modellere işlenen boncuk, düğme, deri ve kumaş aplik aksesuarlar ile renk ve örgü çeşitliliği sayesinde ellerimizde keyifli bir uyum yakalayabiliriz.

Üstelik hem kalite hem de fiyat açısından uygunluğuyla göze çarpan örgü modeller, her yaşa ve zevke hitap ediyor. Kış aylarında özellikle annelerin soğuk havalardan çocuklarını korumak için tercih ettiği yün ipliklerden üretilmiş örgü eldivenler bunların arasında en çok rağbet gören modellerdir. Göz alıcı renkleri ve modelleri ile soğuk kış günlerinde hele ki karın lapa lapa yağdığı günlerde çocukların vazgeçilmez aksesuarı ve en sevdiği oyun arkadaşlarından biridir eldivenler.

Geçmişten günümüze kıyafetlerin tamamlayıcısı olan eldivenler, modanın vazgeçilmez aksesuarlarından biri olarak kış aylarında gardıroplar da yerini almaya hazır bekliyorlar. Siz de uygulayacağınız kombinlere birbirinden güzel eldiven modellerini ekleyerek tarzınızla fark yaratabilirsiniz.