Intermec PD41 Barkod Yazıcı

intermecİntermec PD41 barkod yazıcı orta ölçekli baskı gereksinimi duyan ortamlar için özel üretilmiş yarı endüstriyel barkod yazıcılardan biridir. Arzunuza göre ribonlu ya da ribonsuz baskı alabilme imkanı veren bu barkod yazıcının öncelikli kullanım alanları depo ve üretim alanlarıdır. Taşımacılık, parekende mağazaları, kargo firmaları, hastaneler, biletli hizmet veren firmalar, tekstil ve gitim sektörü gibi orta ölçekli baskı gereksinimi duyan sektörler İntermec PD41 barkod yazıcıyı kullanmaktadırlar. Dayanıklı metal kasası ise zorlu şartlarda kolaylıkla kullanabileceğiniz bu etiket yazıcı aynı zamanda toza karşı da korumalıdır. Intermec PD41′ i Boer Elektronik’ den temin edebilirsiniz.

boer

Kablosuz bağlantı seçeneğiyle de Intermec PD41 barkod yazıcı ile sadece tek bir tuşa basarak baskı alma olanağınız vardır. Aynı zamanda Ethernet, USB 2.0, Seri port bağlantıları da bulunmaktadır. Kablosuz bağlantısının güvenlik donanımları da bulunduğundan dolayı sisteme güvenli bir şekilde bağlanma imkanı sunan İntermec PD41 barkod yazıcı da 8MB Flash memory 16MB SDRAM hafıza da bulunmaktadır. Dilerseniz barkod yazıcının hafızasını yükseltme opsiyonunuz da bulunmaktadır.

barkod-yaziciStandart olarka 203 dpi baskı  çözünürlüğü bulunan İntermec PD41 yazıcının dilerseniz baskı kafasını değiştirerek 300 dpi baskı çözünürlüğüne sahip olabilirsiniz. Ürünün baskı hızı 203 dpi baskı çözünürlüğünde saniyede 150 milimetreye kadar çıkmaktadır. 300 dpi baskı çözünülüğüne sahip olan ürünlerde ise baskı hızı saniyede 100 milimetre olarak belirlenmiştir.

İntermec PD41 etiket yazıcının baskı genişliği çözünürlüğü 203 dpi olan modelleri için 104 milimetredir. 300 dpi modellerinde ise baskı genişliği 105.7 milimetredir. Baskı uzunluğu ise 1 metre ile 1,5 metre arasındadır.  13 kilogram ağırlığında olan İntermec PD41 barkod yazıcının ebatları ise 453 mm X 273 mm X 270 mmdir.