HONEYWELL HX2 EL TERMİNALİ

Honeywell’in sektöre kazandırdığı en iyi modellerden biri de Honeywell HX2 el terminalidir. Şık ve hafif yapısı ve opsiyonel tasarımı ile göz dolduran model, teknik donanımı ile de dikkat çekmekte.

Honeywell HX2 el terminali, Tough Talk özelliğine sahip olduğundan , en sesli ortamlarda bile kullanıcı sesini algılayabilmektedir. PXA255 işlemciye ve yüksek performanslı Windows CE 5.0 işletim sistemine sahip cihaz, en hızlı veri erişim hizmetini sağlamaktadır. WLAN bağlantı birimiyle kablosuz veri aktarımını destekleyen cihaz, elde ettiği bu verileri128 MB RAM ve 128 MB flash belleğiyle saklama yeteneğine sahiptir. Honeywell HX2 el terminalinin bünyesindeki barkod okuyucunun parmağa takılabilme özelliği bulunurken, cihazın kendisi, istenildiğinde bilekte de taşınabilmeye uygun aparatlara sahiptir. Böylece hem ergonomik kullanım sağlanır, hem de düşmelere karşı daha az risk taşınmış olur. Cihaz gelişmiş teknolojiye sahip, yüksek çözünürlükte görüntü elde eden dokunmatik ekrana ve opsiyonel klavyeyi de bünyesinde bulundurmaktadır. Dayanıklı bataryası sayesinde uzun süre kullanıma imkan vermektedir.

Honeywell HX2 el terminali, hafif yapısıyla kolayca taşınabilmekte ve IP 54 standartlarına uygun olarak sağlamlığı artırılmış bir cihazdır.