Hızlı Masaüstü Barkod Okuyucu Datalogic Magellan 2200VS

BOER Bilişimin dağıtımını yaptığı en kaliteli barkod okuyucu portföyüne sahip markalardan biri olan Datalogic her zaman kullanıcıların ihtiyaçlarını tam karşılayacak ürünler sunmuştur. Magellan 2200VS de marketler ve perakende alanlarının ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiş yüksek performanslı bir masaüstü barkod okuyucudur.

Magellan 2200VS’nin 20 tarama çizgili Omni Directional(Çok Yönlü) lazer okuyucusu barkodların tek seferde en hızlı ve doğru şekilde okunmasını sağlar. Ürün barkodunun dikey konumdaki 2200VS’nin önünden bir kere geçirilmesi yeterlidir, ayrıca yıpranmış ve kalitesiz basılmış barkodları bile sorunsuz ve hızlı okuyabilir. Sesli uyarı özelliği sayesinde de barkod okunduğunda operatöre anında bildirir. Yüksek hızlı okuma performansı sayesinde özellikle çok büyük perakende alanları ve süper marketler için çok uygundur. Kompakt bir yapısı vardır, bu sayede market ve mağazaların kasa bölümüne kolaylıkla yerleştirilir ve yer kaplamaz. USB, RS-232, IBM 46xx, Keyboard Wedge arayüzlerinin hepsini destekler, bu sayede mevcut sisteme bağlanırken kullanıcılarına esneklikler sunar. RS-232 arayüzü diğer cihazların entegrasyonuna olanak sağlaması sayesinde de 2200VS el tipi barkod okuyucular ile birlikte kullanılabilir, bu da masaüstünde taranamayacak kadar büyük ve ağır cisimlerin barkod okuma işlemlerini kolaylaştırır.

Kompakt olmasının dışında sağlam yapısıyla da bakım ve servis masrafı az, uzun ömürlü bir cihaz olan Magellan 2200VS Performansıyla da hızlı ve sorunsuz barkod okuma performansını kullanıcılarına sunarak verimliliği hep yüksekte tutar. Datalogic barkod okuyucu modelleri arasında kıyasmala yapmak için Boer’ in sayfasını inceleyebilirsiniz.