En Lüks Tatil Oteller

Yoğun iş ve gündelik hayatlardan sonra tatil herkesin dört gözle beklediği şey. Her gün yeni yeni açılan yüzlerce otel, bizlere güzel bir tatil vaat ediyor. Bu tatilde sizde lüks bir tatil yapmak istiyorsanız, sizler için sıraladığımız lüks otellere bir göz atmalısınız.

Royal Penthouse Suite, Hotel President Wilson – Cenevre

Cenevre Gölü ve Mont Blanc’ın nefes kesen panoramik bir manzarasına sahip bu otel size oldukça güvenilir bir tatil sunuyor. Çünkü camları kurşun geçirmez ve ayrıca otel olarak bir çok güvenlik önlemi almışlardır. Kendinizi tehlikede hissediyorsanız gerçekten verdiğiniz paranın hakkını veriyorlar. Otelin en üst katı bir suit ve tamı tamına 12 oda içermektedir.

Giraffe Manor / Kenya

Bu otel sizlere zürafalarla birlikte kahvaltı etme imkânı sunuyor. Evet, doğru okudunuz. Bu otel Nairobi’nin Lang’ata banliyösünde tehlike altındaki Rothschild zürafaları korumak için hizmet sunan Zürafa Merkezinin yanında yapılmış olan küçük bir otel. Eğer hem lüks hem de farklı hazlar yaşayabileceğiniz bir tatil istiyorsanız bu otel tam size göre.

Conrad Maldives / Maldivler

Balıkları izlerken muhteşem yemekler ister misiniz? Rangali adasındaki Conrad Maldives ziyaretçilerine kelimenin tam anlamıyla lüks konaklama hizmeti veren bir otel. Doğal manzaralar, enfes yemekler, nefis şaraplar ve aklınıza gelebilecek daha birçok şeyle özel bir restorana sahip. Denizin yaklaşık 5 metre altındaki tamamiyle camdan yapılmış olan bu restorantta yemeğinizi yerken balıkları izleyebiliyorsunuz.

Burj Al Arab, Dubai

Sabah uyanır uyanmaz muhteşem berraklıkta bir deniz görmek isterseniz kesinlikle bu lüks otelde konaklamalısınız. Vereceğiniz parayı sonuna kadar hak eden bu otel, muhteşem bir mimariye sahip otelde, kapı kollarından merdiven korkuluklarına kadar her şey altından. Tatilde sizde denizsiz yapamayanlardansanız bu lüks tatille denizin eşsiz güzelliğine varabilirsiniz.