Duvar Panoları

Evlerinizin standar duvar görüntüsünden bazen sıkılıyorsanız. Her eve girdiğinizde sizlere enerji verecek olan bazı fikirlere ihtiyaç duyuyorsanız, sizler için harika dekorasyon fikirlerinden biriyle karşınıza geldim.

Evlerinizin boş ve sade duvarlarına kolaylıkla uygulayabileceğiniz türden duvar panoları, sizi neşelendirmek için geliyor. Hüznü andıran bir pano uygulaması yaparak hüzünlenmek istemezseniz tabiki.

Sıkıcı gelen tüm duvarlarınıza yada koltuğunuza kurulduğunuzda izlemek istediğiniz bir manzaraya, yada yatak odanızda yattığınız yerden uyanma anında ilk karşılaşmak istediğiniz figürü seçerek hem kendinizi mutlu edebiir hem de evinizi renklendirebilirsiniz.

Son dönemlerde trend şeklinde yaygınlaşmaya başlayan duvar panoları, evlerinde değişiklik yapmak isteyenlere fazla iş yaratmadan kolay, basit ve maliyetsiz olarak büyük değişiklik yaratma yolunda fayda sağlamaktadır.

Özellikle merdiven başlarında sizleri karşılacak sıcacık duvar yapıştırmacalarından yararlanabilirsiniz.

Evinizin ortamı küçük bir alandan oluşuyor sa ve sizlerin istediğiniz şekilde dekorasyon yapmaya alanınız yetmiyorsa hayalinizdeki tüm objeleri evinizin duvarlarında yapıştırcılar sayesinde bulundurarak şık ve modern bir ev görüntüsü sağlayabilirsiniz.

 

Eviniz ufak ve fazla mobilya koyacak yeriniz yoksa bomboş ve soğuk görünüme sahip duvarlarınızı şahane pano modelleri ile göz alıcı ve sıcak bir ortama dönüştürebilirsiniz.

Ev duvarlarınıza panonun yanı sıra alçıdan yapabileceğiniz sevdiğiniz simgeler ile farklı bir görüntü yarata da bilirsiniz. Örneğin evinizin koridor kısmına alçı yardımıyla yapabileceğiniz dallı ağaç figürü ile her dalın ucuna bir mum yerleştirebilecek kadar çukurluk oluşturarak, bu çukurlara sevdiğiniz renklerde mum yerleştirerek akşam saatlerinde tüm mumları yaktığınız da ortaya şahane bir dekorasyon görüntüsü çıkartabilirsiniz. Var olan bu güzel çalışma tamamen sizin eseriniz ve sevdiğiniz bir simgeniz olacaktır.

Bu şekilde bir çalışmayı yaparak evinizde bambaşka bir hava estirebilirsiniz.

Duvar panoları sayesinde evinizde yapabileceğiniz küçük dokunuşlar sayesinde çok büyük dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Yeter ki isteyin. Siz bu şekilde bir çalışma yaptığınızda inanın bana tüm komşularınız evinize hayran kalacaktır.

Evinin bakımlı olmasından hoşlanan tüm baylar ve bayanlar duvar panoları sayesinde evinizi kolayca güzelleştirebilirsiniz