Burçlar İçin En Uygun Eşler

Burçlar hayatımızın önemli bir parçası. Kim kiminle nasıl iyi anlaşır? kim kiminle arkadaş, kiminle sevgili olmalı? Günümüzde merak edilen ve burçlarımızı karşılaştırarak birbirimize uygun muyuz ölçüm testleri de bu meraktan doğmuştur.

Gelelim hangi burçlar için en uygun eşlerin hangisi olduğunu öğrenmeye ilk olarak koç burcu ile başlayalım koç burcu için en uygun eş yaydır. Koçların enerjik tavırları yayın halleriyle birleşince uyum kaçınılmaz olur. Boğalar için en uygun eş yengeçtir. Boğanın korumacı tavırlarına karşın yengeçler çekici ve sabırlı insanlardır. İkizler için en uygun eş adayı ise aslandır. Hemen her an ruh halinin değişip size yepyeni biriymiş gibi gelen ikizlere lider ve kendinden emin birinin sahip olması uyumu ve samimi bir ilişkiyi beraberinde getirir. Yengeçlere uygun eş başaktır.

Dingin bir insan olan yengeç titiz ve planlı yaşamayı seven bir başak için biçilmiş kaftandır. Aslanlar için uygun eş terazidir. Dengenin güzelliğin ve zarafetin adı olan terazi karakterli bir aslanla bir elmanın iki yarısı gibi olurlar. Başaklar için uygun aday oğlaktır. Huzur ve mutluluğun birbirine olan uyumudur bu ilişki. Teraziler için en uygun aday kovadır. Kovalar zamanın ötesinde bir düşünce yapısına sahiptir ve terazi bunun cazibesine karşı koyamaz. Akrepler için en uygunu balıklardır. Gözleriyle konuşan akrepler duygusal balıkları kendilerine aşık ederler. Yaylar için uygun aday koçlardır.

Oğlaklar için en uygun aday akreplerdir aile kurmak ve güven duymak için idealdir. Kovalara uygun aday ise akreplerdir. Eğer herkesin imrendiği bir ilişki istiyorsanız akrep bir eş seçmelisiniz. Son olarak ise balıklar sakin bir liman sıcak bir omuz arayan balıklar için en iyi eş boğadır. Çünkü boğanın korumacı ilgi ve sevgisi balığın başını döndürmeye yeter.